Plotkara.pl zarejestruj się


Maria Peszek czy Gabriela Kulka?

Która irytuje Cię bardziej?

Maria Peszek

Maria Peszek

Gabriela Kulka

Gabriela Kulka

Opinie

  • perfidnie.oliwkowo

    5.3.2010 00:06

    perfidnie.oliwkowo napisał(a):

    poza tym, kuźwa, ale jacy z WAS LUDZIE?! którzy oceniają po wyglądzie? Dwa, chyba nie widzieliście jak się ubiera Kulka, bo nie ubiera się dobrze wg większości społeczeństwa. Obie mają swój styl i to jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Może nie są pięknie dla niektórych, dla innych owszem. Ale chyba liczy się to, jaką muzykę robią. A obie są megainteligentne i obie robią naprawdę dobrą muzykę, NIEKOMERCYJNĄ powiedzmy, co jest RZADKOŚCIĄ w obecnych czasach., pozdrawiam osoby niżej, które się wypowiadają, a nie posiadają podstawowej wiedzy do tego. Radzę poszerzyć horyzonty umysłowe. żeby się wypowiadać, trzeba mieć jakąś chociażby PODSTAWOWĄ WIEDZĘ - powtarzam, w końcu to powtarzając się uczymy. Odsyłam do dobrych magazynów muzycznych.
  • perfidnie.oliwkowo

    5.3.2010 00:02

    perfidnie.oliwkowo napisał(a):

    DLACZEGO KTÓRAKOLWIEK MA DENERWOWAĆ?! czy irytować? Obie tworzą świetną, oryginalną muzykę, która ma niewiele wspólnego z komercją, w przeciwieństwie do tej strony, trafiłam na nią przypadkiem nawiasem mówiąc, przeglądając zdjęcia. PS AP - Kulka jest córką znanego skrzypka Kulki, tworzy bardzo ambitną muzykę coś między Tori Amos, Kate Bush a Queen i muzyką typowo teatralną. Sama natomiast nazywa muzykę, którą tworzy 'progresywmym popem'. Ma na swoim koncie 2 płyuty solowe, 1 (z 2009) z zespołem i jedną, ostatnia, w duecie. BTW OBIE ZARÓWNO PESZKOWA JAK I KULKA WYSTĄPIŁY jako w zasadzie jedyne młodsze wokalistki w koncercie w 2009r na cześć pamięci Niemena. Kulka spiewała Marionetki, a Peszkowa Ptaszka idiotę. Obie mają potężny głos. Więc o co chodzi z tą sondą?!
  • TolaGwiazdola

    7.1.2010 20:32

    TolaGwiazdola napisał(a):

    Kulka górą.Jest ona nie znaną piosenkarką ale świetnie śpiewa
  • jam

    1.1.2010 21:14

    jam napisał(a):

    Gratulacje! Zwycięzcą Twojego pojedynku jest: Maria Peszek Podobnie jak Ty, głosują również inne osoby!
  • AP

    31.12.2009 02:57

    AP napisał(a):

    Kto to jest ta Kulka???
  • Kla Kla000

    30.12.2009 15:34

    Kla Kla000 napisał(a):

    Maraia Peszek jest strasznie brzydka i gupio się ubiera .Myślę że Gaba Kulka może i jest brzydka ale za to lepiej się ubiera.Pozdrawiam całe Poddębice i kumpelkę Paulę.Całusy!
  • Miśka

    29.12.2009 17:38

    Miśka napisał(a):

    omg toż ta peszek to paszczur
  • Melissa

    27.12.2009 12:40

    Melissa napisał(a):

    Gaba Kulka ubiera się 1oooo x lepiej niż Peszek .
  • Orange

    27.12.2009 00:09

    Orange napisał(a):

    To bluzka z ostatniej kolekcji Zary, widnieje często na wystawie przy wejściu.
  • Alicja

    26.12.2009 18:07

    Alicja napisał(a):

    Podoba mi się biała bluzka w której jest Maria Kulka.Gdzie taką kupić?
  • Edytka

    26.12.2009 15:34

    Edytka napisał(a):

    .może ta Maria Kulka nie jest wybitnie piękna ale ubiera się 100 % lepiej od Peszek !
  • 12ika122

    26.12.2009 14:33

    12ika122 napisał(a):

    Gratulacje! Zwycięzcą Twojego pojedynku jest: Maria Peszek Podobnie jak Ty, głosują również inne osoby!
  • Ina

    26.12.2009 13:54

    Ina napisał(a):

    Maria Peszek .
  • jemioła

    26.12.2009 07:33

    jemioła napisał(a):

    Obydwie sa jak wileki syf i co tu porownywac
  • bla

    25.12.2009 20:06

    bla napisał(a):

    obu nie znam :/

Reklama

Co w modzie piszczy?

Kolorowe spodnie Edyty Herbuś (FOTO) Kolorowe spodnie Edyty Herbuś (FOTO)
Tancerka wie jak skupić uwagę na zgrabnych nogach.
Joanna Koroniewska na okładce Shape Joanna Koroniewska na okładce Shape
"Nareszcie mam wymarzoną figurę."