Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Wałcz tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W bieżących czasach grupę ludzi dokonuje zakupy przez internet. Stanowi więc przyjemne przede wszystkim ze względu na gamę produktów także ich rodzajów, które możemy znaleźć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze znikają z konta, i już jutro paczka z drogim przedmiotem znajduje się w własnych rękach. Również to wszystko bez przesuwania się z łóżka! Stanowi więc idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim mogą one zachować na wysyłce paczek, i jedna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli ktoś nie jest do kraju przekonany co do formie pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na moment próbny. Je on 150 jasnych również jest dodatkowe zakończenie go do kraju 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi więc zwłaszcza dobra droga dla inwestorów, którzy dopiero wkraczają na plac także nie wiedzą, jaki będzie popyt na dany produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im moc paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie młodsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Umowa taka ma zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy także te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek okres trwania umowy, a i zapewnia, że aż 95% paczek przybędzie do klienta już kolejnego dnia. Stanowi więc wyjątkowo popularne w okresie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka że stanowić na miarę złota. Powody te tyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na mieszkające 12 i 24 miesiące. Małym Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy dać w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i jest możliwość nadania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, proponowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielkimi Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i inny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W idealnym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W następnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych podejmują się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywy, jeśli firma jeszcze będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dobraną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a i możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w jakimkolwiek momencie, w zależności od potrzeb. Cena za paliwo jest więcej wliczona w cenę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo bycia w własnej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest ciepły też na stosunek z prawdziwszymi klientami. Aby otrzymać swoją ofertę abonamentu, należy zetknąć się z nazwą. Na ścianie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można i skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest nadzwyczaj łatwe – wystarczy wprowadzić na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu nazwy i numeru NIP firmy, używamy do podsumowania również do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments