Domowy oczyszczacz powietrza – smog pozostanie już tylko wspomnieniem!

Dezynfekcja Pyrzyce

Prasóweczki

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczacz powietrza? Smog, roztocza i wirusy to właśnie niektóre nieczystości, z jakimi na co dzień matki do zakładania we domowych domach. Osobiście nie jesteśmy w okresie ich usunąć, ponieważ docierają do swoich miejsc m.in. przez okna. Gdy tylko wyposażysz własny zamek w oczyszczacz powietrza, smog i drugie zanieczyszczenia pozostaną przykrym wspomnieniem!

Dezynfekcja Stargard Szczeciński

Dobry oczyszczacz powietrza. Jakie parametry są najważniejsze przy wyborze urządzenia?

Zastanawiając się, jaki oczyszczacz powietrza kupić, należy wziąć pod opiekę mało najważniejszych parametrów. Po pierwsze, dobry oczyszczacz powietrza winien być zdolny. Wydajność w sukcesie urządzeń tego modelu oznacza ilość powietrza, jaką są w okresie przefiltrować w porządku godziny. Aby dowiedzieć się, jaką wydajność powinien wykazywać nasz oczyszczacz, należy pomnożyć długość, szerokość i wysokość pomieszczenia, w którym szukać będzie się urządzenie, a potem wynik pomnożyć razy 3. Kolejnym istotnym parametrem jest rodzaj filtrów, w które zaopatrzony jest znany oczyszczacz powietrza. Smog, pył, kurz i łatwe związki organiczne można usunąć za pomocą oczyszczaczy z potrójnym systemem filtracji, takim, w jaki urządzone są oczyszczacze marki Samsung.

Pierwszy filtr określany jest pierwszym – usuwa z powietrza duże cząsteczki zanieczyszczeń w skór sierści, włosów czy większych drobinek kurzu. Inny jest filtr HEPA – eliminuje cząsteczki takie jak pył zawieszony, pyłki roślinne, alergeny, drobny kurz, bakterie, wirusy, grzyby i pleśń. Ostatni to filtr węglowy, który płaci za usuwanie z powietrza lotnych związków organicznych oraz nieprzyjemnych zapachów. Ostatni istotny przy wyborze oczyszcza parametr to cena. Chodzi tu zarówno o cenę samego urządzenia, kiedy zaś jego dalszej eksploatacji w skór poboru prądu, kosztów filtrów czy części zamiennych. Dezynfekcja Stargard Szczeciński

Domowy oczyszczacz powietrza – funkcje dodatkowe, na które warto zwrócić uwagę

Podejmując decyzję, jaki oczyszczacz powietrza kupić, oprócz najważniejszych parametrów warto skorzystać pod opiekę również funkcje dodatkowe proponowane przez producentów. Szczególnie ważny jest powód, dla którego sprawiamy oczyszczacz powietrza. Smog oraz nowe nieczystości leżące w swym mieszkaniu eliminować ułatwi nam tryb automatyczny. Dzięki niemu urządzenie samo wyczuwa poziom zanieczyszczeń i automatycznie dopasowuje do niego bliskie miejsca. Inną przydatną funkcją, którą powinien, chociaż nie musi pamiętać cały oczyszczacz powietrza, jest system nocny. Zwykle dodaje się, jeśli chcemy postawić oczyszczacz w sypialni lub pokoju dziecięcym. Urządzenie emituje wtedy zdecydowanie niższy hałas niż w sposobie standardowym.

Innym udogodnieniem godnym uwagi jest timer, który idzie na miejsce dokładnej godziny wyłączenia urządzenia. Z zmianie gdy w lokalu są małe dzieci, sprawdzą się oczyszczacze z funkcją blokady rodzicielskiej, która uniemożliwia wprowadzanie innowacji oraz wyłączanie zorganizowania przez dziecko. Kolejnym dodatkiem jest wyświetlacz. Domowy oczyszczacz powietrza zaopatrzony w intuicyjny ekran wydaje nam informacje dotyczące jakości stanu powietrza, stężenia pyłków lub alarmuje o konieczności wymiany filtra. Ostatnia funkcja skierowana jest szczególnie do fanów gadżetów i inteligentnych rozwiązań. Chodzi tu o oczyszczacze z wbudowanym modułem Wi-Fi oraz dedykowaną aplikacją mobilną. Dzięki nim dopuszczalne jest zdalne zarządzanie urządzeniem oraz kontrola jakości powietrza w budynku z dowolnego miejsca na świecie. Jak widać, smaków i udogodnień proponowanych przez producentów jest wiele. Jeśli natomiast chcemy o daniu, które uznaje je pełne, a przy tym jest mocno skuteczne, warto przyjrzeć się ofercie marki Samsung. Z pewnością każdy spośród nas zlokalizuje w niej atrakcyjność dla siebie. Gdy nabędziemy oczyszczacz powietrza, smog i drugie zanieczyszczenia już nie nie będą nas martwić. Dezynfekcja Stargard Szczeciński

zobacz również Domowy oczyszczacz powietrza – smog pozostanie już tylko wspomnieniem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments